Föremål som liknar litografi Stig Lindberg
6209 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 8 maj 2023
7335 Färglitografi
Såld: 1.800 kr
Såldes den 13 februari 2023
5321 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 2 maj 2022
6507 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 15 mars 2021
6481 Litografi
Såld: 450 kr
Såldes den 20 januari 2020
3116 Litografi
Såld: 1.900 kr
Såldes den 8 januari 2018
2066 Litografi
Såld: 250 kr
Såldes den 30 oktober 2017
9217 Litografi
signerad Stig Lindberg, porträtt, motivet: 44x54
Såld: 350 kr
Såldes den 23 oktober 2017
5017 Färglitografi
Såld: 4.000 kr
Såldes den 24 april 2017